Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Mūsų firmos pirotechnikai tapo Baltijos šalių vicečempionais

Rugpjūčio 21 dieną Latvijoje, Rezekne miestelyje vyko trečiasis Baltijos šalių fejerverkų festivalis. Jame dalyvavo (ir vieninteliai atstovavo Lietuvą) mūsų firmos pirotechnikai, vadovaujami mūsų "ugunošano" (kaip mes jį švelniai vadiname) Arno Šostako. Šešios komandos turėjo laiko nuo 12 ryto iki 8 vakaro paruošti fejerverką iš vienodo svorio fejerverkų sprogmenų.

Beje buvo ribotas ne tik laikas ir sprogmenų kiekis, bet ir šaudymo teritorija - visi fejerverkai turėjo sutilpti į 5x30 metrų plotą. Kadangi muzika fejerverkams buvo paruošta iš anksto, o šaudmenys išduoti tik atvykus į Latviją, daugelis fejerverkų meistrų didumą laiko praleido perprogramuodami fejerverkų programas. Komandą griežtai turėjo sudaryti ne daugiau nei trys žmonės, nors dvi latvių komandos apsiribojo dviem dalyviais.

Fejerverkų vakaras prasidėjo vietinių pop ir rock muzikos žvaigždžių pasirodymais, kurie leido publikai lengviau sulaukti kol sutems dangus ir prasidės fejerverkai. Už kiekvieną komandą buvo galima balsuoti mobiliuoju telefonu, tuo pat metu jų pasirodymą vertino ir žiuri komisija, sudaryta iš fejerverkų profesionalų, bei iš rėmėjų tarpo.

Žiūri nuomone mūsų komanda užemė pirmąją vietą, bet už savo tautiečius aktyviai balsavę latviai nustūmė mus į antrąją vietą. Į priekį praleisdome tik festivalio šeimininkus - Rygos fejerverkų kompaniją "Petarde". Viso festivalyje dalyvavo šešios komandos iš Baltijos šalių.

Prieš tai vykusiame Baltijos valstybių fejerverkų festivalyje mūsų komanda užėmė trečiąją vietą, o pirmajame festivalyje 2000 metais - 1 vietą!

Labiausiai kas nustebino mus - pažiūrėti fejerverkų latviai renkasi į šventės teritoriją susimokėję už bilietą po 1,5-2 latus, o už tvoros sėdėjo viso labo keli mėlynnosiai girtuokliai. Ir tai netgi žinant, kad fejerverkai bus matomi iš viso miestelio, į renginį bilietus nusipirko virš 14 tūkstančių žiūrovų!

<< atgal

Mūsų komanda ruošiasi fejerverkui - priekyje Algirdas Nomeika, gale kairėje Tomas Fiodorovas, dešinėje Arnas "Ugunošanas" Šostakas
Dar nepradėjus temti, miesto parkas buvo praktiškai pilnas (nuotrauka iš mūsų karšto oro baliono, kuris suteikė galimybę pamatyti gimtą miestą iš paukščio skrydžio ne vienam Rezeknes gyventojui)
Latviška wc problema - pusę renginio laiko tekdavo laukti eilėse
Be fejerverkų suspėjome pareklamuoti ir mūsų alaus šventę "Tris dienas tris naktis", į kurią latviai pariruošę atvykti netgi peščiomis su žmonomis ant rankų

Skaitytojų:  4651

Komentarų skaičius: 1

JŪSŲ KOMENTARAS:


Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt