Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

RAUDONOJO PERIODO MANIFESTAS

2004 m. spalio 11d. kūrybinė grupė „A.Nomeika ir draugai“ pradeda savo naująjį veiklos periodą – RAUDONĄJĮ. Pagrindiniai jo teiginiai:
1. RAUDONA – TAI KARŠTIS: kasdien atnaujinama interneto svetainė www.fiesta.lt (pradedant nuo svetainės kepurės, bei įvedant naujas rubrikas, pvz., “statybų alėją” su visų per savaitę realizuotų projektų nuotraukomis); diferencijuota įrangos nuomos sistema (ypatingos nuolaidos pastoviems klientams ir užsisakiusiems iš anksto; paskutinės minutės pasiūlymas; lanksti nuolaidų sistema). Dar viena – karščiausia sezono naujiena – VIRTUALUS BIOTRANSPORTO MUZIEJUS, kuriame bus sudėta tai, ką kurė mūsų grupė HPV (Human Power Vehicle) srityje nuo 1982 metų!!! „Rekordų kampelyje“ mesime iššūkį visiems, kurie nori pasiekti naujų rekordų. Ne bėda, jei nesugalvojate SAVO REKORDO, - už prieinamą kainą mes pasiūlysime ir padėsime realizuoti (aišku, ir užregistruosime!) tik Jūsų rekordą! Naujas paslaugas pasiūlys ir FOTOSTUDIJA.

2. RAUDONA – TAI GREITIS: pasiruošę 24val. bėgyje ištisą parą realizuoti bet kurias mūsų teikiamas paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje. Mes esame „šou verslo gaisrininkais“, todėl galime padėti Užsakovui bet kurioje situacijoje ir bet kuriuo metu. Mūsų pasiūlymai – NEMOKAMI!! Operatyvumui užtikrinti įsigijome net dvi priešgaisrines mašinas, kurios, specialiai pertvarkytos, galės teikti pačias įvairiausias šou verslo paslaugas (nuo muzikinio fejerverko iki putų šou, dirbtinio sniego, lazerių ir vandens fontanų vaidinimo). „Linksmasis lagaminas“ padės pigiai, greitai ir linksmai pasidaryti šventę pačiam. PASIDARYK PATS – nauja paslauga darbštuoliams, kuri leidžia Užsakovui pačiam montuotis paviljonus, mažas pakylas, scenas (lego kaladėlių principu), pasiimti atrakcionus ir tokiu būdu sutaupyti iki 50% įrangos nuomos kainos!! Mes patarsime klientui kaip iš kelių nuomojamų atrakcionų sukurti dar keletą žaidimų, už kuriuos net nereikės mokėti. Netrukus mūsų paslaugų kataloge atsiras dar viena – pripučiamas stogas, leidžiantis apsisaugoti nuo blogo oro ir tuomet, kai iki renginio liko vos viena valanda... Įsigijome du naujus tipus tvorų: greitai surenkamas statybinės (3,5mx2m) ir stoveliai, kuriais labai patogu markiruoti įvairias varžybų trasas.


3. RAUDONA – TAI KRAUJAS: taigi, nebijome pasiaukojančio darbo, „darbo iki kraujo“. Grupė turi nuosavą transporto skyrių, visą būtiną įrangą renginiui organizuoti (nuo biotualetų iki aptvarų, nuo scenų iki paviljonų, nuo fejerverkų iki oro balionų), profesionalių darbuotojų komandas, idėjų generatorius ir vadybininkus, kurie padės realizuoti Jūsų ir mūsų projektus. Kaip ir kraujo grupės yra lygios tarpusavyje, taip ir visi mūsų užsakovai yra mums labai svarbūs.

4. RAUDONA – GRAŽU: šio sezono naujiena – įspūdingiausi MUZIKINIAI PANORAMINIAI FEJERVERKAI (tai užtikrina net 40 specialiai tam sukurtų kompiuterinių modulių); turime naują – raudoną – oro baliono kupolą, kuris jau gali sutalpinti iki 4 keleivių (beje, baliono priekaba irgi yra raudona). Taigi, už tą pačią kainą laisvo aerostato skrydžiu galės mėgautis daugiau žmonių. Renovuota kreivų veidrodžių kolekcija leis prisiminti „senus gerus laikus“ už labai gerą dabartinę kainą.

KURKIME JŪSŲ FIESTĄ KARTU!!

Algirdas Nomeika

<< atgal


Skaitytojų:  3693

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt