Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

„UGNIES PAPARTIS“ NESUŽYDĖJO

Rugsėjo 10d. Rygos Mežaparke įvykęs tradicinis fejerverkų festivalis „Uguns paparde“ tapo gera pamoka ne tik jo organizatoriams, bet ir dalyviams. Pirmieji buvo nustebinti žiūrovų trūkumu (na, Lietuvoje parduoti 4000 bilietų po 15-20 litų man ir šiandien atrodo nerealu!), antrieji – vietų paskirstymu. Tačiau apie viską iš eilės. 2004-aisiais latviai sugebėjo parduoti net 12 tūkst. bilietų po 3 latus (15 litų). Pusę jų buvo išplatinta iš anksto per spaudos kioskus, degalines, prekybos centrus. Šiais metais nutarta paskubinti žiūrovus apsispręsti, - bilietai, iš pradžių kainavę 3 latus, vėliau jau buvo pasiekiami tik už 4 ar net 5 latus. O gyvenimas nepinga! O kuras brangsta! O žiūrovai nori kažko tokio, ko dar nebuvo!! Ir nuėjo broliai latviai į kitus renginukus, arba – stebėjo šį už tvoros. Komandų buvo penkios. Iš visų fejerverkų tikrai muzikiniu-panoraminiu buvo tik mūsų. Už tai gavome “garbingą” trečią vietą. Vyriausias teisėjas įteikė originalią taurę su dar originalesne fraze: “Nu vsio ravno vy byly samyje lučšyje”, o kitas – Janis – tiesiai šviesiai: “Opjat čto to pereputaly”. Jani, niekas nieko nesupainiojo! Tiesiog šalia žiūri balsų buvo priimamos SMS žinutės, kuriomis savo verdiktą galėjo paskelbti ir žiūrovai. O jie pasirinko pirmoje vietoje savus, nes to fejerverko metu buvo atliekama Carmina Burana... latviškai. Antroje vietoje likę konkurentai-lietuvaičiai rado dar originalesnį sprendimą: į renginį atvyko net 17 žmonių palaikymo komanda, kuri visą laiką spaudė telefonų mygtukus... Gaila estų. Jie tikrai buvo geresni.
Apie ką aš čią? Ogi apie tai, kad Fejerverkų Festivaliai – tai visų pirma šou, o tik po to varžybos. „Show must go on“, - dainavo Fredis Merkuris. Ir jis buvo teisus, - norėdami pritraukti žiūrovus, kasmet turime sugalvoti kažką naujo. Pavyzdžiui: generuoti dirbtinius žaibus, organizuoti interaktyvius fejerverkus, atverti Ugnies Parko vartus, parodyti Ugnies Teatrą, kuris kasmet keistų vaidinimo temą ir tokiu būdu verstų pirotechnikus tapti artistais, o ne vien tik amatininkais, demonstruojančiais naujus produkcijos pavyzdžius...

www.fiesta.lt

P.S. Visus skeptikus kviečiu atvykti jiems patogiu laiku į mūsų biurą (Ševčenkos 16 korp.16, 5 aukštas) ir pasigrožėti pilnai nufilmuotais fejerverkais.

<< atgal


Skaitytojų:  4762

Komentarų skaičius: 1

JŪSŲ KOMENTARAS:


Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt