Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

www.fiesta.lt – gerų naujienų kanalas!

Eilinis teroro išpuolis Irake (ar ne keista, kad šalies pavadinimas – Irakas – savyje jau turi paslėptą „karas“, tiesa, lietuvišką, o Iranas skamba kaip „Koranas“, o Lietuva – kaip „liežuva“ – juk nemėgstame „skalbti svetimus apatinius“?), eilinė traukinio katastrofa Indijoje (o gal tai jau veikia „natūralus“ socialinės atrankos mechanizmas?) ir su visais keleiviais žemėn bumbtelėjęs eilinis Nigerijos laineris (tiesa, kokių 30-ties metų senumo), eilinis cunamis-uraganas-žemės drebėjimas-potvynis-vulkano išsiveržimas tai čia, tai ten (lengviau pasiskelbti „gamtos valdovu“, nei juo būti)... O dabar apie Lietuvėlę: eilinis senukų apiplėšimas eiliniame kaime, eilinis nepilnametės išprievartavimas kelyje Via Baltica, eilinė užsakomoji žmogžudystė, eilinės kvaišalų perdozavusio jaunuolio laidotuvės... Nežinau kaip Jus, tačiau mane nuo viso šito krečia šaltis (ir tikrai ne Kalėdinis). Nekrofilija triumfuoja! Kam tai naudinga? Žiniasklaida degustuoja katastrofas ir nelaimes, nes nuo to kyla jos reitingai, nuo to brangsta reklaminiai laikas ir plotas. Kuo daugiau reklamos, tuo daugiau pinigėlių...Argi nesinori jogurto, pamačius per TV nukapotas įkaitų galvas? Po kiek nekrofilija, ponai?
Pasaulio galingieji, žaisdami savo pulkas, „pardavinėja“ nelaimes ir tuo pačiu sėja pesimizmą, apatiją, depresiją jaunimo tarpe. Sėja baimę. O tas, kuris bijo, visuomet ieško, kas jį apgins. Chaosas paralyžuoja mąstymą. Gal todėl esame absoliučiais čempionais savižudžių klasėje? Vos prieš du dešimtmečius savo nonkonformizmą išsakydavome virtuvėje, draugų ratelyje, prie raudono „Aronijos“ vyno butelio, o šiandien visi totaliai bėgame į virtualią realybę (vėl gi, yra kažkas tokio bendro – virtuvė, virtualus). Eskapizmas kompensuoja poreikį medituoti, mąstyti, jausti.
Prieš trejus metus, paleidę į pasaulį www.fiesta.lt tinklalapį, stengėmės būti optimistiniu, biofiliniu. O dabar skelbiame FIESTOS MANIFESTĄ – nuo šiol tai bus tik gerų naujienų, naujų idėjų, konstruktyvių pasiūlymų kanalas! Kasdien pateiksime kažką naujo, nes turime nemažai pastovių lankytojų. Daugiau jumoro (ir apie jį). Alternatyva katastrofoms – nauji projektai, renginiai, reportažai iš pasaulyje vykstančių karnavalų (kasmet jų vyksta tūkstančiai, o kiek žinome mes?), linksmi rekordai (jei ne Guinnesso, kurie, beje, atsirado kaip priedas prie alaus, tai bent Lietuvos): šluotos laikymo ant nosies galiuko, žalio kiaušinio (pomidoro, vynuogės ir pan.) mėtymas į tolį partneriui, važiavimas vienaračiu aplink Europą, šaudymas šampano kamščiu į tolį... Daugiau interaktyvios egzotikos. Fotogalerijos, kurioje gali dalyvauti ir laimėti prizus kiekvienas, atidarymas. Ekologiškai švarių transporto, energetikos (pvz., „Laimėk saulę“ projektai), gyvenamosios erdvės, atliekų utilizavimo projektų pateikimas. Mūsų partnerių ir klientų lauks nuolatinės nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai. 2006-ais organizuosime dar daugiau renginių. Tradicinius – žiemos aviacijos šventę ORO CIRKAS, VELYKAS, JONINES, alaus šventę TRIS DIENAS, TRIS NAKTIS, Naujųjų Metų sutikimo renginius ir fejerverkus. Be to, dar turime originalių pasiūlymų SAUSIO 13-ajai paminėti, VALENTINO DIENAI, VASARIO 16-ajai ir KOVO 11-ajai, KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO dienai, ar tiesiog Jūsų kompanijos vakarėliui... 2006-aisiais atidarysime unikalų LIETUVOS REKORDŲ MUZIEJŲ.
SU ŠVENTĖMIS VISUS JUS! IR KAD JŲ BŪTŲ KITAMET DAUGIAU!!
Nuo šiol ypatingą dėmesį atkreipkite informacijai su ženkliuku .Algirdas Nomeika

<< atgal


Skaitytojų:  2962

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt