Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Balandžio 14 d. – “Vakaras su Marijonu“

Kiek? Per 30 šalies rekordų yra vien tik mūsų kūrybinės grupės „A. Nomeika ir draugai“ sąskaitoje. Kam to reikia? Taip įdomiau gyventi. Tiesa, būna rekordai kaip būtinybės – įvairūs tuneliai, tiltai, dangoraižiai, TV bokštai, ar tiesiog alaus šventės paviljonas Trakuose, kuris saugojo tautiečius nuo lietaus.
Yra rekordai-atrakcijonai: 2m skersmens futbolo kamuolys, 5x5m dydžio šaškių lenta, 9,9 m europaspirtukas, 11,19 m ilgio irklas – jie irgi priklauso mums. Tiesa, dar yra rekordai-simboliai: 1305,72 kv.m ploto tautinė vėliava, kurią 2004 metų kovo 11 d. sugebėjome praskraidinti oro balionu virš Vilniaus (beje, iš „valdžios“ šiai akcijai negavome nei vieno cento!!!, o, kad geriau įsivaizduotumėte vėliavos dydį – 48,36 m x 27 m – beveik pusės futbolo stadiono ilgio!), sąmoningų piliečių kojomis sunaikinome per 32 tūkst. piratinių vaizdajuosčių (1998.12.17-19d.), 1999m. kovo 11 d. į dangų iš Nepriklausomybės aikštės paleidome 10 tūkst. heliu pripildytų trispalvių balionėlių (ant pusės jų buvo pritvirtinti mokinių laiškeliai-svajonės, tiesa, kai kurie buvo labai graudūs), 2000 m. vasario 16 d. Vingio parke iššovėme didžiausią Europoje fejerverko sviedinį – 500 mm skersmens, 2004 m. gruodžio 4 d. Panevėžyje sukonstravome ir pagaminome didžiausias roges, kurios tuo pačiu buvo ir Kalėdinių renginių scena...
O yra rekordai-iššūkiai: didžiausias dekoruotas margučiais statinys (na, pabandyk be specialios įrangos išvirti, nudažyti ir gražiai sudėlioti 33 tūkst. kiaušinių!), didžiausia rašomoji klasės lenta (33 kv.m ploto 2001 m. balandžio 20d. - gražu, kad tavo klasiokai dar ir po 25 metų kažką prisimena iš fizikos, matematikos ir literatūros), 2004 m. balandžio 24-25d. S.Dali 100-ųjų gimimo metinių proga „iššaudėme“ didžiausią – 150 kv.m dažasvydžio paveikslą, o 1995 m. rugpjūčio 11-13 d. Vilniaus Vingio parke veikė aukščiausias šalyje fontanas, su postamentu siekęs 35,6 m (kam to reikėjo? Ogi, buvo karšta vasara).
Čia pat studijoje žiūrovams leidome patiems pabandyti tapti rekordininkais, - pastatyti bokštą iš kazino žetonų. Paprasta? Ot, ir ne! Dar smagiai pabendravome su galingiausios pasaulyje barzdos savininku Antanu Kontrimu, rytų kovos menų klubo vadovu Žilvinu (jis įrodė, kad stiklo šukėmis gali vaikščioti ir vaikai).
Kas toliau? Velykoms ruošiame naują DNR spiralę (stručio kiaušinių lukštais dekoruotą kalvystės šedevrą), padidinsime Lietuvos teritoriją (projektas „Meilės sala“), surengsime didžiausią Pagalvių Mūšį, o visus rekordus perkelsime į naujame parke besikuriantį Lietuvos Rekordų Muziejų. Kas dar mes iššūkį?!

www.fiesta.lt

TV laidos įrašą galite pamatyti čia.

<< atgal


Skaitytojų:  4444

Komentarų skaičius: 1

JŪSŲ KOMENTARAS:


Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt