Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Viskas, ką jūs norite žinoti apie priemones nuo pagirių

Iš užsienio spaudos parengė
Eglė Vilpišauskaitė
www.fiesta.lt 2006 04 11
Šaltinis: http://www.guardian.co.uk/

Čia jūs rasite išsamiausią informaciją apie priemones, padedančias pergyventi pagirias
Kodėl jums tai būtina: Vienintelė patikima priemonė nuo pagirių – tai laikas, sako Britanijos alkoholizmo medicinos tarybos direktorius. Bet jūs galite palengvinti galvos skausmą nuskausminančiomis tabletėmis. Geriausia naudoti vandenyje tirpstantį paracetamolį, todėl, kad dar ir reguliuoja vandens balansą organizme.
Kaip tai veikia: Paracetamolis veikia smegenys, blokuodamas tam tikrus enzimus, atsakingus už skausmo plitimą. Jo pranašumas prieš ibuprofeną bei aspiriną tame, kad jis nedirgina skrandžio sienelių (kurioms ir taip gerokai kliuvo praeitą naktį).
8 balai:
Ar tai tikrai padeda? Taip, padeda. Ekspertų pasirinkimas - Solpadeine Plus tirpstančios tabletės, išlaisvinančios nuo skausmo rekordiniu greičiu.
Vanduo
Kodėl jums tai būtina: Alkoholis yra diuretikas (tas yra tai, kodėl jūs norite į tualetą), todėl vakarėlio metu, rezultate jus prarasite daugiau skysčių, negu išgersite. Todėl prieš einant miegoti, labai svarbu išgerti bent pintą (0,57 l) vandens arba apelsinų sulčių, kad susilpninti pagirių sindromą.
Kaip tai veikia: Idealu būtų palaikyti vandens lygį organizme, alkoholio naudojimo procese – tai ženkliai sumažins nemalonias pasekmes kitą dieną. Daugelis pagirių simptomų susiję su vandens netekimu, todėl, jeigu gerti bent po 0,57 l vandens kas valandą, jūs grįšite į normą žymiai greičiau.
7 balai:
Ar tai tikrai padeda? Jeigu jūs atsibudote pagirių kančiose, jau per vėlu ir vien vandens nepakaks. Nors reguliarus vandens vartojimas kartu su alkoholiu ir nėra patogus, bet efektingas.
Omletas su bekonu ir daržovėmis pusryčiams
Kodėl jums tai būtina: Po baliaus cukraus lygis kraujuje paprastai krenta, todėl sotūs pusryčiai su daug baltymų ir angliavandenių padės nugalėti hipoglikemiją. Be to, panašiame maiste yra elementų, kurių atsargas organizme būtinai reikia papildyti.
Kaip tai veikia: Riebus maistas, toks kaip bekonas ar dešrelės, iššaukia hormonų, sulėtinančių alkoholio įsisiurbimą išmetimą. Kiaušiniuose yra cisteinas, naudojamas glutationui, kuris pašalina iš organizmo kenksmingus laisvuosius radikalus gaminti. Labai naudingi pomidorai, todėl, kad turi daug vitaminų bei antioksidantų.
6 balai:
Ar tai tikrai padeda? Jeigu jums atrodo, kad pakankamai atsigavote, kad stovėti prie viryklės, sotūs angliški pusryčiai padės jums pasijusti geriau. Maža to, didelė lėkštė maisto nukreips jūsų mintis nuo galvos skausmo ir grąžins jūsų skrandį į normą. Jeigu jūs to nepajėgiate, pavalgykite bananų, jie apramins skrandį ir atstatys prarastas kalio druskas.
В grupės vitaminai
Kodėl jums tai būtina: В grupės vitaminai – vienas iš organizmo virškinimo sistemos komponentų. Jie tirpūs vandenyje, todėl jų atsargas reikia papildyti kasdien. Po beprotiškos nakties jūsų kūnas reikalauja pagrindinių vitaminų bei mineralų atstatymo.
Kaip tai veikia: Vitaminų B grupės preparatai, turi vitaminų bei mineralų kiekį, viršijantį paros normą. Organizmas pasisavina jų reikiamą kiekį, o likutis pašalinamas su šlapimu. Yra nuomonė, kad pagirios tai grynai psichosomatinis reiškinys: tai reiškia, kad jeigu jūs laukiate, kad atsibusite sergantis, tai taip tikrai ir bus. Pagal šią logika, jeigu jūs laukiate, kad stebuklinga tabletė jūs išgelbės, jus pajusite palengvėjimą, net nuo placebo.
5 balai:
Ar tai tikrai padeda? Kaip ir visų išvardintų „vaistų“ atveju, jokių klinikinių duomenų, patvirtinančių, kad B grupės vitaminų kompleksai padeda palengvinti pagirių sindromą. Nors Australijoje ir Didžiojoje Britanijoje, Berocca tipo preparatai labai populiarūs.
Alkoholio porcija pagirioms
Kodėl jums tai būtina: Liaudies išmintis sako, kad reikia suvalgyti šuns, kuris tave įkando plaukų kuokštą (angliškas išsireiškimas hair of the dog, reiškiantis alkoholį, išgeriamą, kad atsipagirioti, tiesiogiai verčiamas kaip „Šuns plaukai“). Šis mitas vis dar labai gajus – ir tame, galimas daiktas šis tas yra. Pagal gandus Ernestas Hemingvėjus rytais mėgo pasigydyti alaus ir pomidorų sulčių mišiniu.
Kaip tai veikai: Alkoholis organizme suskyla į metanolį, kuris formuoja skruzdžių rūgštį – pačių nemaloniausių pagirių reiškinių kaltininkę. Gavus šviežią alkoholio porciją, jus galite apgauti savo organizmą, privertus jį persijungti į naują užduotį, kas sulėtins ankstesnės porcijos perdirbimo procesą.
5 balai:
Ar tai tikrai padeda? Jeigu jus apsiribojote nedideliu kiekiu, alkoholis gali laikinai gali išvaduoti nuo pačių sunkiausių simptomų. Nors jus tik atidėliojate neišvengiamą – negalima gi gerti amžinai.
Кava
Kodėl jums tai būtina: Kavos sudėtyje yra kofeino, kuris efektyviai pakelia imlumą bei dėmesingumą. Jeigu jus pramiegojote, jaučiatės vos gyvas ir jums dvokia iš burnos, jums gali atrodyti, kad juodos saldžios kavos puodelis pakeliui į darbą, tas, ko jums ir reikia.
Kai tai veikia: Blogai, nuo kavos tik blogiau. Kava, kaip ir alkoholis turi šlapimą varančias savybes – ji pagreitina vandens išvedimą iš organizmo.
3 balai:
Ar tai tikrai padeda? Trumpalaikis sužadinantis budrumą kofeino efektas gali turėti prasmę, jeigu pagirios nesunkios. Bet jei jums visai blogai, geriau likite lovoje, tik nepamirškite išgerti vandens ir paracetamolio.

<< atgal


Skaitytojų:  3302

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt