Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Šeši būdai užkariauti meilę

Iš užsienio spaudos parengė
Eglė Vilpišauskaitė
www.fiesta.lt
2006 05 04

Šaltinis: http://www.newscientist.com/

Mokslininkai atliko daugelį tyrimų ir suformulavo šešis būdus, kaip tapti patrauklesniu priešingos lyties atstovui, idealaus partnerio beieškant.

Leiskite savo kūnui kalbėti
Visi mes svajojame gražiai kalbėti, bet iš tikrųjų mūsų kūnas gali pasakyti daug daugiau prieš mums prasižiojant. Pagal tyrinėtojų duomenys, kai jūs pirmą kartą su kuo nors susitinkate, pirmas įspūdis apie jūs 55% priklauso nuo jūsų išvaizdos ir kūno kalbos, 38% – nuo jūsų kalbėjimo manieros ir tik 7% – nuo to, ką jūs kalbate.
Ką gi tai reiškia? Yra eilė veiksmų, siunčiančių kitam žmogui signalą: „Tu man patinki“. Atvira poza (nesukryžiuokite rankų) ir veidrodinis jūsų partnerio pozos atkartojimas padeda sukurti artumo įspūdį. Be to, naudinga išlavinti manieras, kurios Pabrėžtų jūsų vyriškumą ar moteriškumą, pavyzdžiui sudėti rankas į kišenes, kad atsivertų krūtinės sritis.
Galima leistis į „gestų šokį“, sinchronizuojant savo veiksmus su savo geismų objekto veiksmais: pavyzdžiui atsigerti vienu metu su juo.

Kartu išgyvenkite baimę
Dramatinė aplinka gali pastūmėti jūsų asmeninį gyvenimą. Jeigu jūsų psichika padidinto sujaudinimo būsenoje susitikimo su žmogumi metu, tai padidins jūsų šansus pajusti jam romantinius jausmus.

Reikalas tas, kad tarp nerimo, susijaudinimo ir seksualinės traukos yra glaudus ryšis. 1970 metais atlikto „klibančio tilto“ eksperimento eigoje psichologai Arthur Aron ir Don Datton nustatė, kad vyrai sutikę moterį ant aukšto, judančio tilto manė ją esant labiau seksualia bei romantiška, negu tie, kurie sutiko ją ant stabilaus žemo tilto.

Kelionė į pramogų parką irgi pagelbės. Žmonėms vos nulipusiems nuo „amerikietiškų kalnelių“ priešingos lyties atstovų nuotraukos atrodė labiau patrauklios, negu tiems, kurie dar laukė eilėje.
Porelės būna daug meilesnės po kartu pažiūrėto siaubo filmo, negu pažiūrėjus nuobodžią juostą. Kodėl? Tiksliai nežino niekas, bet galimas daiktas, kad adrenalino išsiskyrimas organizme ryšium su pavojaus jausmu klaidingai suprantamas kaip susijaudinimas. Bet būkite atsargūs: jei simpatiškas žmogus įtemptoje atmosferoje atrodo daug patrauklesnis, tai nesimpatiškas - dar labiau atstumiantis.
Pagrindinė išvada: vizualinis kontaktas gali daryti stebuklus, bet įsitikinkite, kad laikotės saugumo technikos – jeigu į jūsų žvilgsnius neatsako, jus galite būti apkaltintas seksualiniu priekabiavimu.

Pasijuokite kartu
Kartu išgyventa patirtis, iššaukianti juoką, sudaro artumo jausmą tarp nepažįstamųjų. Klasikinis to pavyzdys buvo pristatytas amerikiečių psichologų Arthur Aron bei Barbara Freily atlikto eksperimento metu. Nepažįstami žmonės turėjo kartu žaisti, pavyzdžiui mokytis šokio, bet vieno iš partnerių akys buvo užrištos, o kitas burnoje laikė šiaudelį, kad trukdytų jam kalbėti. Skamba labai kvailai, bet pasirodė, kad meilė ir juokas tikrai eina ranka rankon. Mes vistiktai nepatariame bandyti šio varianto užrištomis akimis ir šiaudeliu burnoje ne laboratorijos sąlygomis.
Parinkite tinkamą muzikinį foną
Psichologai iš Massachusets (JAV) įrodė Šekspyro žodžių, kad „meilė maitinama muzika“ teisingumą. Tai bent liečia roką. Vertinant vyrų nuotraukas, moterys manė juos esant patrauklesniais, skambant švelniai roko muzikai, negu skambant avangardiniam džiazui ar visai tyloje.
Pasinaudokite meilės eliksyru
Ar galima palengvinti sau kelią suformuoti stabilius santykius, pasinaudojus sintetinėmis priemonėmis? Žmonija tūkstantmečiais ieško atsakymo į šį klausimą. Purškalas nosiai, turintys hormoną oksitociną, gali priversti žmones jumis pasitikėti, o tai svarbi bet kokių santykių dalis. Tiesa, kol kas nėra jokių įrodymų, kad jis gali priversti ką nors įsimylėti.
Mes visiškai nerekomenduojame daryti tai namuose, bet eksperimentai su pelėmis parodė, kad injekcija hormono vazopresino į smegenis priverčia patinus labiau prisirišti prie patelės. Uždrausti preparatai kaip kokainas ar amfetaminas gali stimuliuoti euforijos, atsirandančios įsimylėjus jausmą, pakeliant dopamino kiekį kraujuje, bet galima padaryti legaliais metodais – fizinių pratimų pagalba. Dar vienas neuromediatorius feniletilaminas, kuris vadinamas „meilės molekule“, iššaukia susijaudinimą bei neaiškios nuojautos jausmą. Jo gausu šokolade ir jis taip pat surištas su malonumais patiriamais sportuojant.
Bendrai paėmus, geras krosas daugiau padės meilės jausmui, negu bet kokio buteliuko turinys.
Pažvelkite vienas kitam į akis
Kiekviena koketė puikiai žino, kad vizualinis kontaktas, tai didžiules emocinės jėgos aktas, išskirtinė emocinio poveikio priemonė. Dabar psichologai parodė kiek tai galingas ginklas. Suskirstytiems poromis nepažįstamiems buvo liepta žiūrėti vienas kitam į akis ir nenuostabu, kad jie patirdavo stipresnį artumo jausmą, negu žiūrėdami, tarkim vienas kitam į rankas. O kas yra nuostabu, tai, kad vieno tokio eksperimento rezultate įvyko dviejų tiriamųjų vestuvės. Neurofiziologai atskleidė tokios situacijos mechanizmą: kai žmonių žvilgsniai susitinka, sudirginama smegenų dalis, surišta su apdovanojimo gavimu.

<< atgal


Skaitytojų:  2146

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt