Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

REVOLIUCINIS KIAUŠINIS PRANEŠ KADA JĮ IŠIMTI PATS

Iš užsienio spaudos parengė
Eglė Vilpišauskaitė
www.fiesta.lt 2006 08 02

Šaltinis:
http://www.telegraph.co.uk


Tai gali tapti atsakymu į žmonių, kurie tiesiogine žodžio prasme nemoka net kiaušinio išsivirti maldas. Arba bent netikėta sėkme naujai studentų kartai, nesugebančiai išspręsti net elementarių kulinarinių užduočių.

Revoliucinis kiaušinis pats nustato jo paruošimo laiką ir sukurtas tam, kad išvengti amžinos problemos neišvirusių baltymų ir pervirintų trinių. Naujas produktas pasieks užsienio prekybos centų lentynas artimiausiais mėnesiais.

Nauji kiaušiniai pažymėti logotipais, nupieštais specialiu „termochrominiu“ nematomu rašalu, kuris patamsėja kai kiaušinis įšyla iki reikiamos temperatūros.

Rašalas išryškėja per 3 minutes, jei kiaušinis verdamas minkštai, jei kiaušinis verdamas vidutiniškai – per 4 minutes ir jei verdamas kietai, per 7 minutes.

Pirkėjai galės įsigyti kiaušinius pagal savo skonį dėžutėse kurios bus pažymėtos soft (minkšti), medium (vidutiniai) arba hard (kieti).

Šis projektas buvo inicijuotas Lion Quality Eggs organizacijos, kuri užsiima kokybės kontrole, kad atsakyti į tūkstančių žmonių klausimą kaip teisingai virti kiaušinius.

Djilly Dimont iš kompanijos B&H Colour Change, kuri ruošė logotipus, pareiškė: „Mes iki šiol tobuliname technologijas, bet jau esame patenkinti problemos, dešimtmečiais kankinusios žmones per pusryčius, sprendimo perspektyvomis".

Logotipai ant kiaušinių – tai naujausias šilumai jautrios technologijos pritaikymas. Ši technologija turi visus šansus transformuoti ateities virtuvinį peizažą. Kiti išradimai – pirštinės, kurios ne tik turi įmontuotus sensorius, bet ir „kalba“, apdovanodamos šeimininką tokiomis frazėmis kaip „patiekalą reikia patikrinti po 40 minučių“.

Be to, mokslininkai tyria termochrominės technologijos pritaikymo galimybę ant gaisrinių durų, kurios gali keisti spalvą kylant temperatūrai, ant futbolininkų marškinėlių, kurie gali „pasakyti“, rfd žaidėjas perkaito, ir ant kelio ženklų, kurie keičia spalvą raliui apledijus.

Nestlé Rowntree kompanija atlieka eksperimentus su termochrominiais logotipais ant šokolado popierėlių bandydama įtikti pirkėjams, kurie nekenčia ištirpusių KitKat batonėlių. Logotipas užnešamas tiesiog ant popieriuko. Įdėjus batonėlį į šaldytuvą ant įpakavimo pasirodo žyma, kad batonėlis tinkamas valgyti.

Panašios medžiagos jau išbandytos ant kai kurių produktų, pavyzdžiui kaip atšalimo indikatoriai ant alaus skardinių arba saugumo indikatoriai ant vaikiškų šaukštelių.

<< atgal


Skaitytojų:  1680

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt