Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

„Moterų vienuolynas“

„Moterų vienuolynas“
Vyrų elgesio taisyklės

Iš užsienio spaudos parengė
Eglė Vilpišauskaitė
www.fiesta.lt 2006 11 30

Šaltinis: www.superstyle.ru
Autorius Vassa Kislovskaja

Meri Makarti kadaise parašė: „Daugumą moterų problemų, prieš kurias bejėgiai net aukščiausio lygio psichiatrai, dažnai išsprendžia antros kategorijos kirpėja“. Jei šiuos žodžius būtų taręs vyras, nuo jų už kilometro dvelktų ironija. Jie gi taip mėgsta menkiausiai progai pasitaikius, įgelti moterys dėl jų logikos, klastingumo, meilės pletkams. Bet vos tik pakliuvęs į moterišką kolektyvą, vyras, baigščiai dairydamasis pradeda kompleksuoti ir veblena draugams apie terariumą, vištidę ar vienuolyną. Silpnybė? Žinoma! Bet jam, nabagui, gėda prisipažinti, taip ir kuriami mitai apie visišką chaosą, pletkus ir begalines intrigas. Tuo tarpu moteriškas kolektyvas dirba pagal aiškius principus bei taisykles. Taigi „įkaitui“, susipažinusiam su jomis, nėra ko bijoti.

Taigi, pradėkime dirbti „M“ tipo kolektyve, neišmokus instrukcijų, jas galima rasti bet kuriame knygyne (tema „moterų psichologija“). Klaida bus laikyti save esant moterų žinovu ir turėti velnišką šarmą, kuris padės susitvarkyti su vienu, kitu tuzinu furijų ir gorgonų. Tuo labiau, jei asmeniniame gyvenime jos jau yra jums „pridirbusios“! Kelnės, ūsai ir pagirių sindromas – irgi jokia paspirtis, nes mitas apie neišvaizdų vyrioką – kad tik ateitų ir būtų – tikrai tik mitas.

Iš karto užimkite aiškią poziciją tarp merginų bei damų – nuosekliai – pagarbią, derinama su aukštu profesionalumu. Esate viršininkas? Neatsisakykite suteikti kolegoms smulkias paslaugas, tipo prisukti kėdės koją. Bet neduok jums Dieve įsiterpti į ginčą apie „Lietuvos šokių dešimtuką“ ar Leonardo Dicaprio: rytoj būsite įtrauktas į pokalbį apie kontraceptikus ar įklotus, o paskui pradės begėdiškai pešioti jums antakius ir matuoti skudurus. Viskas: „vienišo vilko“ įvaizdis, kuris taip patinka damoms, mirė, nespėjęs gimti!

Tuo tarpu moteris patogi ir nereikli eksploatacijoje (žinoma kaip kolektyvo narys). Damos pagrinde nesiveržia į karjeros aukštumas ir nėra labai ambicingos, juk joms šeima, meilė bei vaikai, pirmoje vietoje. Be to, jūsų bendradarbės tvarkingai bei skrupulingai atlieka ne tik mechaninį, bet ir kūrybinį darbą. Drąsiau siuskite į kovą šį batalioną! Tuo labiau jūsų klientai pelnytai įvertins tai, kaip damos atrodo ir kvepia. Ne viena neateis ryte į darbą nesiskutusi, ištinusia fizionomija. Moterims nebūdingos ir pagirios, nes jos iš vakaro nepersigeria, o darbo vietoje ar rūkomajame, valandomis neaptarinės mylimos komandos pralaimėjimo.

Taip, tarp moterų būna „konfliktai sistemoje“. O jus nesikiškite ir turėkite omeny: kivirčai darbo klausimais įvyksta itin retai. Taigi tegul „merginos“ išsiaiškina pačios.

Nepriimkite kieno nors pusės: į skandalą būsite įtrauktas profesionaliai! Paminėkite, kokie trukumai atsirado darbe dėl kivirčų, iškvieskite „ant kilimo“. Rėkti, loti ar inkšti negalima: bet kuriuo atveju moteris viską priims kaip asmenišką įžeidimą ir ilgai pyks ant jūsų. Darykite pastabas, pamaišydamas jas su reveransais. Bet ir komplimentas tipo „aš sužavėtas, kaip jus naudojate liežuvį klijuodama pašto ženklus!“ ne kiekvienai patiks. Gali išblėsti ir entuziazmas darbe ir gera nuomonė apie jus.

„Ideali terpė“ moteriai – emocijos ir jų išraiška. Be šito damų kolektyvas „vysta“, funkcijų vykdymas sulėtėja ir praranda kokybę. Iš esmės moterys vaikšto į darbą ne tik užsidirbti pinigų, bet ir bendrauti.

Protingas vadovas nerepresuos nieko dėl plepėjimo apie kosmetiką, drabužius bei madas, neleisti intrigų taip pat netikslinga. „Makrame iš pletkų“ pynimas deja, yra didelio moteriško kolektyvo dalia. Neveltui sakoma su ironija: „Inteligentiška moteris pletkų neatkartoja. Ji jas kuria“. Pletkai – tai dar ir draugystės, dėmesio bei užuojautos trūkumo rodiklis. Tai ir parodykite dėmesį problemai – pradžiuginkite „merginas“ akvariumu su žuvytėmis, žiurkėnu, ar jau blogiausiu atveju kaktusu.

Damos prineš kitų gėlių vazonų, o jus pametėsite idėją apie spalvotas reprodukcijas ant ofiso sienų.

Jos pradėjo stumdyti baldus, prisiskaičiusios apie fen-šui? Tegul pūkščia ir džiaugiasi: netrukdykite, bet ir nesikiškite. Bet kuriuo atveju paveiksliukai, gėlytės, žvėriukai ir paukšteliai paims emocijų dalį ir darbinė atmosfera taps sveikesnė.

<< atgal


Skaitytojų:  1642

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt