Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

ŽIEMOS AVIACIJOS ŠVENTĖ „ORO CIRKAS 2008“

Kūrybinė grupė „A. Nomeika ir draugai“ kovo 1- 2 d. Trakų nacionalinio sporto ir sveikatingumo centro teritorijoje, nepaisant žiemos išdaigų, suorganizavo tradicinę dešimtąją žiemos aviacijos šventę „Oro cirkas“. Blogas oras neišbaidė entuziastingųjų oreivių. Varžybose „Padangių gėlės“ dėl šių metų automobilio KIA CEE‘D dalyvavo net 26 komandos. Atvykusiųjų tarpe buvo ir svečių iš Latvijos, Ukrainos, Lenkijos ir net iš Jungtinių Arabų Emiratų! Dėl nepalankių oro sąlygų, nevisiems pavyko pakilti, tačiau nugalėtojai buvo išaiškinti. Penktąją vietą dalinosi Abdul Aziz al Monsary ir Romanas Mikelevičius, ketvirtąją užėmė Giedrius Vaitulevičius, trečiąją – Tomas Fiodorovas, antrąją – Tadas Gegevičius, o garbingoji pirmoji vieta atiteko Gintautui Mockaičiui.

Atšilę orai ir merkiantis lietus ištirpdė sniegą bei Galvės ežerą dengusį ledą, tad jau tradicinėmis tapusiomis alternatyvaus sporto varžyboms buvo sugalvoti įvairūs „patobulinimai“ sulaukę kad ir negausaus, bet gerai nusiteikusių žiūrovų bei dalyvių dėmesio. Ant šlapios žolės vykusi estafetė su megakamuoliu sukėlė daug emocijų, neatsiliko ir bėgimas su megaslidėmis, kiek sunkiau buvo „Trakų konkūro“ dalyviams – stumiami „žirgai“ klimpo pievoje. Daugiausiai komandų (viso 13) dalyvavo lygintuvų kerlinge, smagiai leisdami ant ratukų pritvirtintus lygintuvus. Energingiausias ir ekstremaliausias buvo VII pasaulio WC slalomo čempionatas, kuriame ant ratukų pritvirtintus biotoletus stūmė tiek tikri vyrai, tiek mažiausieji šventės dalyviai. Humaniškoje „Medžioklėje su varovais“ atsirado daug norinčių patikrinti savo taiklumą šaudant iš dažasvydžio šautuvo į sintetinio pluošto mešką. Pirmoji rungtį išbandžiusi Daina gavo specialų prizą kaip drąsiausia dalyvė!

Tikimės, kad greitu laiku pasaulio bei Lietuvos „neužpuls“ globalinis atšilimas ir kitais metais sulauksime baltos, šaltos žiemos, kuri leis surengti tokį „Oro cirką“, kokio dar nė vienais metais nebuvo! Renginio dalyviai juokavo , kad „6 metus iš eilės buvo geras oras. Nėra ko tikėtis tokio pat ir septintais. Juk Dievas 6 dienas kūrė pasaulį, o septintąją ilsėjosi...“ Tad, taikant tikimybių teoriją ir atlikus sudėtingus skaičiavimus, belieka laukti kitų metų, kurie bus tinkama sniego, šalčio ir geros nuotaikos „koncentracija“!

<< atgal


Skaitytojų:  2577

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt