Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Valdovų rūmai. Kalnų parkas. Elektrėnai

Prieš Mindaugo karūnavimo dieną visoje šalyje nusirito renginių banga. Nepasakosime apie tuos, kurie ir taip jau gausiai buvo nušviesti žiniasklaidos ir... skandalų. Birželio 12 d. prie dar statomų Valdovų rūmų vyko Paramos fondo renginys (iniciatorius – Edmundas Kulikauskas). Mūsų kūrybinė grupė „A. Nomeika ir draugai“ talkino pastatydama paviljonus, improvizuotą sceną su stogeliu, įgarsinimą bei suoliukus žiūrovams. Tačiau labiausiai įsiminė nuoširdus moksleivių darbeliai: stiklo vitražai, keramikos dirbiniai, batikos stiliumi spaustos šilko skaros. Juos (ir labai pigiai!) čia pat buvo galima įsigyti. Visos surinktos lėšos buvo skirtos Valdovų rūmų paramos fondui. O birželio 27 dieną, jau Kalnų parke, vyko Pasaulio lietuvių sporto žaidynių atidarymo ceremonija. Ir čia prireikė mūsų (drauge su VŠĮ „Artis totus“) išradingumo: sukonstravome specialų „mažo biudžeto“ fakelą, o penki laužai renginio pabaigoje priminė olimpinius žiedus „nacionaliniame stiliuje“. Aišku, reikėjo ir persirengimo paviljonų, ir aptvėrimų, ir trispalvių heliu pripildytų balionėlių.

Šįmet Joninės buvo labai tylios. Laužus kūreno ir per juos šokinėjo kiekvienas sau. Tačiau UAB „Senukai“ Rumšiškėse savo darbuotojams organizavo tikrai didelę šventę. Padėjome, kuo galėjome: patiesėme elektos kabelius, sumontavome skydelius ir elektros generatorių (prekybai). Gaila, tačiau žmonės jau labai nedaug pirko... O Elektrėnuose, tradiciškai, Joninės švenčiamos iš širdies. Todėl ir mes atsivežėme linksmų pramogų: Jėgos matuoklį, Timpuką, Kengūrų boksą, o vyrai pasigalinėjo dėl alaus traukdami virvę.

Ir dar apie Elektrėnus. Kultūros centrą negasdina mūsų „crazy“ idėjos, todėl liepos 6-ji čia kasmet švenčiama vis kitaip. Be tradicinių kalbų, į centrinę aikštę papuoštas dvylika trispalvių vėliavų įriedėjo mūsų rekordinis paspirtukas, šaudėme iš prieš dieną užbaigtos patrankos (ačiū Gintarui Šurkui – jo patranka ir tapo mūsiškės prototipu), paleidome dieninius (spalvotų dūmų ir garsinius) fejerverkus. O kas ten vyko sostinėje?...

Dar norime padėkoti menininkams: Artūrui Šlipui kartu su VŠĮ „Artis totus“ (už „Disko metiką“ ir „Lankininką“) bei Rytui Belevičiui kartu su Liaudies kultūros centru (už „Juodąjį kiaušinį“, „Lietuvos kontūrą“ ), kuriuos nuo šiol Jūs jau galite pamatyti Žalvario parke.

<< atgal


Skaitytojų:  3202

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt