Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

„Poliarinė darbo diena“

Taip mes vadiname periodą nuo balandžio pradžios iki spalio mėnesio pabaigos, kai darbai-darbeliai nepalieka nei vienos išeiginės. Šis sezonas – ne išimtis: baikerių festivalis Alytuje (didžioji scena, paviljonai, stalai-suolai), Jūros šventė Klaipėdoje (40 paviljonų, suolai-stalai), V. Cojui skirtas minėjimas Vingio parke (mažoji scena, paviljonai), rugsėjo I-oji Daukanto aikštėje (kėdės, suolai), kompanijos „Eurolife“ penkmečiui skirtas muzikinis fejerverkas prie Baltojo tilto, Road Stiuart koncertas Vingio parke (paviljonas, praėjimai, kėdės, skydai), Vilniaus maratonas (paviljonai, elektros įranga, generatorius, baldai), Molėtų miesto šventė (mažoji scena, atrakcionai), Joninės visoje Lietuvoje (nuo scenų iki fejerverkų), Vaikų šventė Nemenčinėje (11 m skersmens geokupolas, pakyla, megaruporas, žaidimai, įgarsinimas), unikali povandeninė pakyla ant Glebo ežero („Zebra“ reklamai, kurioje vaikinukas su „segway“-jumi laksto per vandenį aplink valtį), Balsių bendruomenės šventė (scena, garsas, šviesa, paviljonai, žaidimai), Grafiti festivalis Vilniuje prie Baltojo tilto (mažoji scena, elektros įranga), Žalgirio 600-ųjų metinių minėjimas Kalnų parke (didžioji pakyla, garsas, šviesa) ir prie Kauno pilies (spec.efektai – liepsnojantys ekranai, laužai, skraidantis menininko Jono Arčikausko žirgas su ugnies fontanais), 500-ojo „geltonojo autobusiuko“ dekoravimas heliu pripildytais balionais ir daug, daug visko. Darbų lyg ir nemažai, tačiau kai kurie jų – „ paskutinės minutės pasiūlymai“, arba - „gelbėkit, mus pavedė!“. Tokia jau ta „krizės specifika“... Džiugu kitka – kiekvieną savaitę pačiame Žalvario parke vyko renginiai, ekskursijos, buvo švenčiami gimtadieniai ir kompanijų jubiliejai (rekordas – keturi renginiai per savaitę!). Daugelis jų – darželinukų ir mokinių grupių ekskursijos mūsų unikaliame parke, kurio eksponatų skaičius jau priartėjo prie 100! Tačiau apie juos – kitame reportaže.

P.S.1: Nedelskite ir apsilankykite Žalvario parke! Beje, tiktai čia – visi žaidimai NEMOKAMI, o ekskursijos kaina – tik 7 litai.
P.S.2: Gera naujiena ir tai, kad mūsų biuras su mažuoju sandėliu persikėlė į Užupį, Paupio 33A. Čia ne tik erdvesnės patalpos, bet ir daug geresnis privažiavimas klientams. Laukiame Jūsų 

www.fiesta.lt

<< atgal


Skaitytojų:  2642

JŪSŲ KOMENTARAS:

Vardas:
El. paštas:
Komentaras:

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt