Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Renginiai


  paslaugos

Imperatorius, jubiliejus, saulės spindulėliai ir poezijos pavasaris

Mūsų kūrybinei grupei „A. Nomeika ir draugai“ prasidėjo „poliarinė darbo diena“. Tai toks laikas, kai „visos dienos, kaip šventė“. Darbo. Penktadienį, gegužės 25 d. Architektų sąjungoje, žinomai architektei Jolantai Kaušpėdaitei padėjome atšvęsti savo kūrybos jubiliejų (KNAUF firmos dovana – mūsų specialieji efektai: „konfeti škvalas“, „liepsnojantis šampanas“, degančios raidės).


plačiau >>

Joninės Žalvario parke

Birželio 23-25 dienomis naujame Žalvario parke (52 km nuo Vilniaus link Molėtų) jau antrą kartą vyks tradicinės Joninės (laužai, vainikėlių plukdymas, tikra dūminė pirtelė ir pan.) su netradiciniais elementais (OPEN AIR „LOVE PARTY“): naujų nacionalinių atrakcionų demonstravimu, pagalvių mūšiu, radio valdomų lėktuvėlių pasirodymais, pasivažinėjimu keturračiais, sumo varžybomis, paskraidymais su oro balionu, fejerverkais, kaskadininkų pasirodymais linksmais naktiniais šou ir užvedančia muzika miško scenoje.


plačiau >>

AKT

AKT – aktyvusis kultūrinis trikampis: Vilniaus mokytojų namai, Šv. Kotrynos bažnyčia ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus. Gegužės 18 dieną čia vyko tikrai gražus renginys “A la baroko naktis – maskaradas kultūros vasaros pradžiai”: mimų paradas, senosios muzikos ir šokių ansamblio „Banchetto musicale“ koncertas, iš balkonų krito gėlių žiedlapiai...


plačiau >>

VI Kongresas

Gegužės 12 d. į viešbutį Le Meridien rinkosi partijos „Tvarka ir Teisingumas“ (liberaldemokratai) nariai, svečiai ir spauda. Čia pat lauke jų laukė pirmasis akibrokštas: nedidelėjė aikštelėje priešais įėjimą, pliaupiant lietui su vėjo sukūriais, stovėjo... žydras partijos balionas!


plačiau >>

Baikerių sezono atidarymas

Gegužės 5 dieną Trakų Kempinge Slėnyje įvyko baikerių sezono atidarymas. Tai tradicinė motociklų gerbėjų šventė, kuri kiekvienais metais sukviečia ne tik daugybę žiūrovų, bet ir baikerių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei San-Peterburgo.


plačiau >>

Ugnies gėlių paradas Žalvario parke

Geriausi pirotechnikai iš Latvijos ir Lietuvos, bei fejerverkų gerbėjai (keturi buvo atvykę net iš Maskvos) susirinko balandžio 17 d.į Žalvario parką įvertinti naujausią produkcija, kurią pristatė UAB „Pirotechnikos gaminiai“. Parengiamuosius ir demonstravimo darbus atliko mūsų kūrybinė grupė „A. Nomeika ir draugai“. Pirotechnikai susirinko anksti tam, kad apžiūrėtų bei išbandytų unikalius mūsų Žalvario parko eksponatus: Karaliaus sostą, Pirmąjį tautinį mėnuleigį, Diogeno bačką, Liaudišką automobilį ir kt. Pakako laiko ir tikrai dūminei pirtelei, ir diskusijoms iš molio drėbtoje konferencijų salėje, ir linksmiems žaidimams (vaikščiojimas su kojokais, „Geras spyris“ ir kt.). O 21.30 val. prasidėjo tikra ugnies feerija, kuri truko net pusantros valandos. Ką čia pasakoti? Tai reikia pamatyti! (beje, pasirodymą stebėjo tik 20 profesionalų ir dar apie 200 žiūrovų).


plačiau >>

„Gubernijos“ vakarėlis su nacionaliniais žaidimais

Vienoje karalystėje, vienoje grafystėje... Trumpai tariant, naujai paskirtas alaus daryklos AB „Gubernija“ gen.direktorius Romas Bubnelis paskambino prieš porą dienų ir paprašė „organizuoti ką nors linksmo“. Mūsų kūrybinė grupė „A. Nomeika ir draugai“ greitai susiprato, kad nacionaliniam alui reikia nacionalinių žaidimų, todėl visus atvykusius pasitiko „arkliukais“ su „ožiukais“ (vyko kažkas panašaus į pirmą privačią karnavalinę eiseną). Vėliau žaidėme „Gerą smūgį“, Timpuką, Rėplionę, svečiai dalyvavo bėgime su trivietėmis medinėmis slidėmis bei išbandė dar visiškai naują atrakciją – „Be ryšio“ – specialiai pagamintų guminių telefonų mėtymą į taikinį-dėžę. Finalui – fejerverkai. Ir visi turėjo ką veikti.


plačiau >>

VELYKOS ŽALVARIO PARKE

Skeptikai ašarojo, kad nei sostinėje, nei didžiausiuose miestuose (visuomet su ironija žiūriu į mūsų administracinių centrų vadinimą “didžiausiais”, nes visa Lietuvėlė sutilptų į kokį nors Mechiko ar Pekino mikrorajoną) nieko įdomaus per Velykas neįvyko. Sutinku, nes ilgą laiką sėslūs mūsų gentainiai buvo pripratę, kad grandioziniai renginiai ar koncertai vyktų 1-2 km spinduliu nuo jų lovos ir televizoriaus “dipolio”.


plačiau >>

VELYKOS – BUS!

Ne, ne tos sintetinės, kurias mums rodo televizijos (pigūs filmukai su gausiai inkrustuota skalbimo priemonių, dantų priežiūros priemonių ir įklotų reklama). Ir ne tos komercinės, kurias perša visi prekybos centrai (o jų „svajonė“ – vartotojas turi pirkti neišeidamas iš jų zonos). O tikros. Kūrybinė grupė „A. Nomeika ir draugai“ kviečia visus - „Pirmyn į Gamtą!“.


plačiau >>

„Ką pasėsi...“ 2007

Lietuvos žemės ūkio universiteto kovo 29-31 d. organizuota žemės ir miškų ūkio paroda jau tradiciškai buvo įspūdinga: kompanijos ALFA AGRO, HUSQVARNA, „Technika girioms ir parkams“ ir kitos (per keturis šimtus dalyvių!) pristatė paskutines žemės ūkio technikos madas, čia galėjai įsigyti sodinukų, tautodailės dirbinių, namų ir rąstų ir skanių dešrų, grojo muzikantai, liejosi alaus upės.


plačiau >>


 [0-10]  [10-20]  [20-30]  [30-40]  [40-50]  [50-60]  [60-70
 [70-80]  [80-90]  [90-100]  [100-110]  [110-120]  [120-130]  [130-140] 
 [140-150]  [150-160]  [160-170]  [170-180]  [180-190]  [190-200]  [200-210
 [210-220]  [220-230]  [230-240]  [240-250]  [250-260]  [260-270]  [270-280
 [280-290]  [290-300]  [300-310]  [310-320]  [320-330]  [330-340

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt