Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Renginiai


  paslaugos

„Dūzgiantis prospektas“

Šįmet Sostinės dienos buvo pažymėtos neeilinėmis liūtimis ir vėjo gūsiais: žmogus-voras niekaip negalėjo užkariauti „Europos centro“, ne kurie renginiai iš viso neįvyko, o remontuojamas Vilnius buvo panašus į sunkiai sužeistą paukštį. Ir vis dėlto šventė įvyko: Vingio parke grojo ir dainavo Jo Didenybė Elton‘as John‘as (mūsų praėjimai, tvoros, WC), Gedimino prospekte „dūzgė prospektas“ (mūsų 21 paviljonas, suolai, stalai), labiau primenantis žymiasias alaus šventes „Tris dienas, tris naktis“, Daukanto aikštėje grojo klasika (mūsų kėdės, suoliukai)...


plačiau >>

„UGNIES PAPARTIS“ VALMIEROJE

Rugsėjo 1d. nedideliame Latvijos miestelyje, Valmieroje, vyko jau tradiciniu tapęs Baltijos šalių fejerverkų festivalis „Ugnies papartis“. Šį kartą dalyvavo penkios komandos iš Estijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos, bei geriausi mūsų kaimynų latvių estrados atlikėjai. Šaudoma buvo nuo penkių ant Gaujos upės sumontuotų plaustų. Fejerverkai tesėsi beveik valandą, kurios metu į orą buvo paleista per toną sprogmenų! Žiūrovų – per 10 tūkstančių. Bilietai – po 3 latus. Valmieros savivaldybė organizatoriams irgi atseikėjo dešimt tūkstančių latų (1 latas = 5 litams). Linksmybės - iki penkių ryto. Šį kartą balsavimas buvo tikrai slaptas: žiūrovai tai darė savo mobiliaisiais telefonais, o žiuri – ant specialių balsavimo biuletenių. Mūsų kūrybinės grupės „A. Nomeika ir draugai“ komanda FIESTA.LT buvo pripažinta geriausia! Iškovojome PIRMĄ VIETĄ! Dixi.


plačiau >>

Pabradės miesto šventė

Tur būt pirmą kartą rugpjūčio 26 dieną Pabradėje vyko tokio mastelio šventė: prekybinė mugė, sportinės varžybos (tai buvo tas „laimingasis rytas“, kai lietuviai laimėjo prieš italus!), miesto vėliavos šventinimo ceremonija, pučiamųjų orkestrų, folkloro kolektyvų ir Pabradės miesto jaunimo grupių koncertai.


plačiau >>

Konservatorių (są)skrydis

Neseniai buvome apkaltinti simpatijomis vienai iš partijų. Todėl skubame ištaisyti savo „klaidą“ ir paviešiname informaciją apie savaitgalį vykusį Seirijose Tėvynės Sąjungos sąskrydį, kuris irgi neapsiėjo be mūsų kūrybinės grupės „A. Nomeika ir draugai“ pastangų (kilnojimas su oro balionu, fejerverkas).


plačiau >>

ELECTROLUX DZŪKIJOJE

Rugpjūčio 25 dieną Nemunaičio kaime įvyko didžiausias šalyje tarptautinis Pagalvių Mūšis, kuriame dalyvavo latviai, čekai, lenkai, estai ir lietuviai! Be abejonės, kad ši mūsų pramoga tapo 2006 metų topu.


plačiau >>

Kėdainių "Drag Race"

2006 m. rugpjūčio 26 d. Kėdainių priemiestyje visą dieną griaudės galingiausi Lietuvos varikliai.


plačiau >>

Pleneras su siurprizais

Prieš metus Gintaras Šurkus pasidalino savo mintimi apie šaudymo runkeliais varžybų organizavimą. Idėja pasirodė labai įdomi, juolab, kad šaudymui naudojamos acetileno dujos, kurias išskiria taip vadinamas karbidas. Sekmadienį, rugpjūčio 13 d. į Nemunaitį suvažiavo „sunkioji artilerija“.


plačiau >>

VISAGINUI – 31

Tokia šlapia šventė jau buvo! Praėjusiais metais. Tačiau žmonių susirinko dar daugiau! Kas šeštas visaginietis atėjo pasiklausyti vietinių dainininkų ir atlikėjų iš visos Lietuvos. O, kad taip rinktųsi į šventes vilniečiai! Įsivaizduojate koncertą, kuriame beveik 100 tūkst. žiūrovų!!


plačiau >>

PAGALVIŲ MŪŠIS

Dalyvauja dvi komandos. Žaidėjai užima pozicijas savo pilyje. Kiekviena komanda turi po vienodą kiekį pagalvių. Duodamas mūšio startas. Laimi ta komanda, kuri per 5 min. sugeba primėtyti daugiau pagalvių į apibrėžtą priešininko teritoriją (pilį). Karys skaitomas „nukautas“ tuo atveju, jei į jį pataiko pagalvė už pilies ribų. Nugalėtojas nustatomas pagal olimpinę skaičiavimo sistemą, t.y. laimėjęs patenka į sekantį varžybų etapą.


plačiau >>

KIA Riterių Turnyras

Vieni sinoptikai žadėjo karščius, kiti – lietų. O liepos 29-oji buvo kaip tik per vidurį, - apsiniaukę, tačiau nelijo. Žalvario Periodo Parke (šalia Molėtų) organizavome eilinę fiestą. Atsiprašau, neeilinę! Nes riterių turnyre dalyvavo ir svečiai iš Estijos, kurie kovėsi kaip senais gerais viduramžiais. Kovų meną pademonstravo „Antikos karys“, tačiau tikros linksmybės prasidėjo kai į orą pakilo beveik 300 pagalvių. Ir tai buvo mūsų šių metų „topas“ – „Pagalvių mūšis“. Peilių ir iečių svaidymas, šaudymas iš lankų, kovos ant arkliukų, ožiukų badynės, šokinėjimai ant batuto, „Pomidorų mūšis“, bombardavimas iš oro baliono, tikra dūminė pirtelė, folk grupės „Duja“ koncertas, KIAVERKAS.... Ir viskas iš pirmų rankų! O ryte „niekas nenorėjo išvažiuoti“... Nesnauskite! Gyvenkite!!


plačiau >>


 [0-10]  [10-20]  [20-30]  [30-40]  [40-50]  [50-60]  [60-70
 [70-80]  [80-90]  [90-100]  [100-110]  [110-120]  [120-130]  [130-140
 [140-150]  [150-160]  [160-170]  [170-180]  [180-190]  [190-200]  [200-210
 [210-220]  [220-230]  [230-240]  [240-250]  [250-260]  [260-270]  [270-280
 [280-290]  [290-300]  [300-310]  [310-320]  [320-330]  [330-340

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt