Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

Renginiai


  paslaugos

Laimės greitesnis!

Michaelis Šumacheris formulės – 1 varžybose laimi todėl, kad yra greitesnis. Lietuvoje irgi jau prasidėjo lenktynės. Tai - Seimo rinkimai. Todėl ir čia laimės tie, kurie aplankys daugiau rinkėjų. Štai mūsų pasiūlymas būsimiems Nugalėtojams: greičiausiai Lietuvoje surenkama mobili scena! Joje sumontuota garso (iki 5kw), šviesos aparatūra, vaizdo projektorius, pristatomi laiptai. Scenos gabaritai: gylis – 2,4 m, plotis – 5,5 m, aukštis nuo grindų – 2,8 m. Tereikia 10-15 min., kad scena būtų paruošta darbui! Scena sumontuota modernaus RENAULT S-150 MIDLINER pagrindu, su dviguba kabina, leidžiančia papildomai vežtis dar 4 žmones.


plačiau >>

Ką bažnyčioje veikė Romos legionieriai arba trys bemiegės naktys…

Klaipėda mus pralenkė tik raudonųjų žibintų kvartalu. Per spaudos konferenciją tai pastebėjęs vicemeras Sigitas Obelevičius buvo savotiškai teisus - būtent Anykščių miesto, o ne Klaipėdoje vykusioje Jūros šventėje lankėsi prezidentas Valdas Adamkus, Apaštalų sosto pasiuntinys Lietuvai Peteris Zurbriggenas bei… Romos legionieriai. Penktadienio popietę Anykščiai sulaukė pirmojo savo šventės svečio - drauge su savo patarėjų komanda į mūsų miestą atvyko neseniai inauguruotas Prezidentas Valdas Adamkus. Beje, kaip garantavo Prezidento patarėjas, buvęs Anykščių meras Darius Gudelis, tai buvo pirmasis oficialus Prezidento vizitas per šią kadenciją.


plačiau >>

Europaspirtukas ir mūsų karšto oro balionas grįžo iš Latvijos!

Taigi šauniai sudalyvavome Talsi miestelyje vykusiame karšto oro balionų festivalyje LMT taurei laimėti. Todėl iškarto siūlome nedidelį fotoreportažą apie tai. Latviai tikrai "pasinešę" ant karšto oro balionų. Mūsų startų stebėti sustodavo apie 40-50 automobilių, o kokie 2-3 visą vakarą sekdavo paskui iki nusileidimo vietos. Fantastika!


plačiau >>

Valstybės dienos šventimas Telšiuose

Liepos 6 d. Telšiuose ant Zakso kalno vyko šventė "Buvom! Esam! Būsim" skirta Valstybės dienai. Danguje šventinę programą papuošė parasparniai bei parašiutininkai, o juos skraidinęs lėktuvas AN-2 vėliau atliko akrobatinę programą. Publikai scenoje koncertavo pučiamųjų orkestras "Trimitas", liaudiškos muzikos kapela "Ventukai", populiariosios muzikos atlikėjai Edmundas Kučinskas, Birutė ir Rolandas Petrikiai, Viktorija ir Jacky Mulumbu, grupės "Bavarija" ir "Dreams".


plačiau >>

Šviesos šventė Elektrėnuose, skirta Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai

Elektrėnuose liepos 6 dieną miestelnai ir miesto svečiai regėjo iškilmingą eiseną, pučiamųjų orkestro koncertą, Jėgerių bataliono parodomoją programą, Žirgų konkūrą Elektrėnų miesto mero taurei laimėti, Užupio teatro vaidinimą, kapelą "VILNIJA", grupę "ARŪNAS SU SAULIUMI", senosios Baltų kovos broliją "VILKATLAKAI", grupę "16 Hz", šventinį fejerverką.


plačiau >>

Karnavalų meistrų konferencija

Š.m. gegužės 23 – birželio 1 dienomis Bulgarijos sostinėje Sofijoje jau 24-tą kartą vyko FECC konferencija. FECC – tai Federation of the European Carnival Cities, arba lietuviškai – Europos karnavalinių miestų federacija, nors pavadinimas nėra tikslus. Federacijai, be Europos šalių, taip pat priklauso ir Tenerifė, Argentina, JAV, Brazilija, Aruba, Rusija ir kt.


plačiau >>

Joninės Trakuose - įspūdingiausia Joninių naktis Lietuvoje

Trakuose nuskambėjo Joninės! Šiais metais sulaukėme ne tik rekordinio lankytojų skaičiaus, bet ir dviejų naujų siurprizų - didžiausio Jonvabalio lietuvoje bei nuostabiausio fejerverko "Paparčio žiedai". Siūlome pasižiūrėti nedidelį fotoreportažą iš sventės.


plačiau >>

Nauja paslauga romantikams - Teleskopas

Sunku ir brangu yra patekti į kosmosą, bet pažvelgti į jį iš arčiau - paprasta ir lengva! Mūsų įmonė siūlo naują paslaugą romantikams - teleskopo nuoma. Bet tai ne tik nuoma, bet kartu ir patyręs instruktorius, kuris praves Jums paskaitą, supažindins su Mėnulio krateriais ir žvaigždynais.


plačiau >>

Lietuva sveikina Europą !

Gegužės 9 dieną, aikštėje prie LR Vyriausybės rūmų, Gedimino pr., Vilniuje vyko mūsų įmonės suorganizuota (LR vyriausybės užsakymu), šventė "Lietuva sveikina Europą!". Šventės metu ne tik buvo važinėjama Gedimino pr. "Europaspirtuku", bet ir pasirašytas didžiausias Lietuvoje Atvirukas su sveikinimais Europai. Siūlome įdomesnių fotokadrų iš šventės.


plačiau >>

"Magic Box" arba "Linksmasis Lagaminas"

Naujausias mūsų įmonės atradimas - "Linksmasis lagaminas" - puikus sprendimas Jūsų svečių užimtumui. Šioje stebuklingoje dežėje yra mini žaidimų, su kuriais galima žaisti net 17 skirtingų žaidimų. O prisigalvoti galima dar daugiau. Prie stebuklingos dežės pridedama instrukcija ir visi reikalingi žaidimams aksesuarai.


plačiau >>


 [0-10]  [10-20]  [20-30]  [30-40]  [40-50]  [50-60]  [60-70
 [70-80]  [80-90]  [90-100]  [100-110]  [110-120]  [120-130]  [130-140
 [140-150]  [150-160]  [160-170]  [170-180]  [180-190]  [190-200]  [200-210
 [210-220]  [220-230]  [230-240]  [240-250]  [250-260]  [260-270]  [270-280
 [280-290]  [290-300]  [300-310]  [310-320]  [320-330]  [330-340

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt