Home
Atsargiai - skolos!
Paslaugos
Scenos ir pakylos
Tribūnos
Paviljonai
Aptvėrimai, štatyvai
Biotualetų nuoma
Renginių organizavimas
Renginių aptarnavimas
Fejerverkai, fakelai
Atrakcionų nuoma
Skrydžiai oro balionu
Papuošimai
Lietuvos rekordai
Pramogos
Pramogos
Pramogos
Kur jau tam Cicinui su savo Limuzinu

Muzikanto mirtis nelaukta

"Gorillaz" lenktynės

Adolfo Hitlerio meno? Prašom!

Darbas su klientais

Reklama

  

APIE MEILĘ SKAITYMUI

Iš užsienio spaudos
Parengė Eglė Vilpišauskaitė
2006 11 17

Šaltinis: http://www.superstyle.ru

Autorius: Svetlana Konstantinova

APIE MEILĘ SKAITYMUI
(Pokalbis bibliotekoje)
-Ką tu labiau mėgsti: užsiimti seksu ar skaityti?
-Žiūrint su kuo užsiimti... ir ką skaityti?

Aš asmeniškai mėgstu ir tą ir aną. Bet neseniai skaitymas stipriai paveikė mano intymų gyvenimą. „Kreivomis kojomis labai patogu apkabinti jo juosmenį“, - perskaičiau aš. Man ir anksčiau buvo patogu, o dabar aš galvoju, o gal mano kojos kreivos?

Perskaičiuos nemažai knygų, skirtų moterims, nutariau pabandyti praleisti vakarą su mylimu vyru sekant jų jų rekomendacijomis po bendru devizu "išsaugokime meilės idiliją ilgam".

Išsaugojimą pradėti buvo rekomenduojama nuo generalinio buto valymo. Pažiūrėjau į tai rimtai: išgąsdinau įjungtu siurbliu katę bei dukrą, kuriai buvo be galo įdomu, kas gi pas mus vakare ateis. O jei niekas, tai kodėl aš darau tvarką. Teko pravesti auklėjamąjį darbą, kad aš visada tvarkausi, ne taip, kaip ne kurie, kieno kambarys primena tvartą. Išsiliepsnojo audringa diskusija. Šalys apsikeitė pretenzijomis ir išsiskirstė.

Toliau buvo siūloma pagaminti valgyti ką nors skanaus, neįprasto, su originaliu pavadinimu, Aš nutariau praleisti šį patarimą ir apsiriboti originaliu kokteili „Kruvino eržilo“ pavadinimu.

„Patalinė! Štai, kas papuoš jūsų vakarą“, - perskaičiau aš. Ir šiek tiek pasimečiau. Pavyzdžiui mes paprastai miegame patalinėje ir pakankamai dažnai ją keičiame. Bet pasirodė, kad visas reikalas jos spalvoje. Geriau nenaudoti patalinės su animacinių filmukų piešiniais. Taip pat potenciją blogai veikia ir horizontalus dryžiukai. Jeigu išilgai ar langeliais, galima, o skersai - niekaip.

„Paslėpkite kur nors saugioje vietelėje suvenyrą JAM“. Pasistenkite suprasti manę, šitam kontekste „saugi vietelę – tai kas?“ Nutariau, kad staliukas prie lovos visai tiks. Ką dovanoti? Pataria – rankovių segtukus, odekoloną, kaklaryšį, bei visą kitą, ką galima panaudoti erotiniams žaidimams. Niekaip nesupratau kaip galima panaudoti rankovių segtukus šiam reikalui. Pradėjau domėtis, ką mano vyras norėtų gauti, kaip romantinę dovanėlę.

-Ką tu turi omeny? Jei kas nutiko, pasakyk tiesiai. Svarbiausia neslapukauk, aš busiu tavo pusėje. Ir atleisiu, tiksliau jau atleidau. Tik pasakyk kas nutiko.

Aš taip ir nesupratau ką galima jam padovanoti. Bet jei manęs laukia „tarba ir tiurma“, vyras manęs nepaliks. Kilmingų jausmų sūkuryje buvo nupirkti bilietai į teatrą, bet kaip juos panaudoti intymiam žaidime – niekaip nesugalvojau.

Toliau reikėjo pagalvoti, kur šiam vakarui dėti vaikus ir naminius gyvūnus. Vaikai pas mus dideli, patys nuspręs kur jiems dėtis. Na o katė dažnai užsuka į miegamąjį ir gali sutrukdyti, smerkiančiai žiūrint į tokią netvarką. „Jus čia nesąmonėm užsiimate, o aš nepamaitinta“. Nutariau katės niekur nedėti, o pamaitinti iki soties.

Topų dešimtukas
Apie visokius standartus, kaip apatiniai ir lengva muzika nerašysiu nieko.

Toliau buvo patarimai ką daryti su telefonais, kad netrukdytų. Pasiūlymas išjungti jo mobilų, buvo atmestas tuoj pat. Gal bus svarbių skambučių. Iš vienos pusės mums visą laiką rekomenduoja įsimylėti realizuotus, sėkmingus vyrus, kurie moka užsidirbti ir myli artimuosius, o iš kitos – atjungti telefonus. Bet aš nukrypau nuo temos.

„Prieš grįžtant vyrui namo, paskambinkite jam ir pažadėkite ką nors neįprastą.“

- Sakyk, kas nutiko, - atsakė mano neromantiškas vyras. – Aš negaliu ramiai dirbti su tais tavo netikėtumais.

Savo garderobe buvo rekomenduojama surasti ką nors jam nepažįstamo, kas lengvai nusiima. Savo spintoje neturiu nieko, ko mano vyras nepažįsta. Lengvai nusiima tik vonios chalatas, bet apie jį net kalbos būti negalėjo.

Tik aukštakulniai. „Ploni ir elegantiški kulniukai padės jūsų vyrui pamatyti jūsų kojas naujai“, - buvo skaboma vienoje knygoje. Man asmeniškai ir taip patinka, kaip jis žiūri į mano kojas, aš nenoriu naujai. Bet nutariau vadovautis rekomendacijomis ir paruošiau 12 cm aukštakulnius. Miegamajame knygos patarė aukštakulnių nenusiimti, kad vyras atsimintų seksą su ilgakoje mergina.

Buvo siūloma atėjus jam namo, apsupti jį švelnumu ir rūpesčiu, idėmiai išklausinėti apie darbą, po to palydėti prie stalo ir pradėti romantinę vakarienę. Tiesa, dar buvo rekomenduota papuošti stalą gėlių puokšte.

Mano vyras atėjo, nervingai apsidairydamas, ir pamatė vaizdelį, atitinkantį rekomendacijas. Gėlės ant stalo, žmona ant parketo ant 12 cm kulnų stovi, prisilaikydama už baldų, du kokteilių bokalai ir languota patalinė lovoje.
Idilišką vaizdelį užbaigė katė, prisiėdusi sustiprinto maitinimo, ir, svirduliuodama atėjusi iki kambario vidurio - prigulė.

Nereikia būti Otelu, kad viską surišti. Ypač skambučiu į darbą idiotišku tonu fone.

- Na ir kas jis?
- Žiūrėk, - švaria sąžine aš atnešiau visą krūvą knygų apie tai, kaip išsaugoti meilę amžinai.
- Vakarą mes praleidome pas veterinarą, plaudami katei skrandį nuo apsirijimo.

Į teatrą mes nuėjome. Bet apie tai, kaip ten sunku užsiimti meile dviem žmonėm virš trisdešimt, papasakosiu kitą kartą.

<< atgal


Skaitytojų:  1797

<< atgal

Naujienos
Baltoji Kalėdų pasaka Žalvario parke

ŠELIONĖS ŽALVARIO PARKE (Tipinis renginio planelis)

ReNovacija

LTeam. Ignalina

SIESTA y FIESTA

Naujienos
Kaimynų balius – Žalvario kulinarinis centras

Sezono uždarymas

Portalų dvikova

Antrasis Žalvario parko pleneras

Žalvario parko žiemos žavesys


Virtualus blusų turgus
Perku: Povandeninį laivą

Parduodu: Parduodu: Naudotus SUMO kostiumus.

Perku: JAV gamybos kilnojamus tualetus

Parduodu: superkame naudotas karšto oro baliono dalys:

Perku: Laivo inkara ir gelbejimo ratus

Perku: Perku dinozaurų kiaušinius

Perku: Medinius margučius

Parduodu: Lietuvos Rekordus

Parduodu: Panoraminius fejerverkus

Nuostabūs vaizdai!

Bonsai - miniatiūriniai medeliai!

Nuostabu!

Virtuali kelionė į Norvegiją.

Virtuali kelionė į vasarą.
Paupio 33A, Vilnius. Tel./faks.: +370 5 2106124.
Mob: +370 687 89836. El.p. info@fiesta.lt